ERMAL MAMAQI JEP VETË LAJMIN: KEJVINA BRAKTIS EMISIONIN NË MES TË SEZONIT. JA KONFLIKTI QË PATËM BASHKË

478

Kejvina Kthella largohet nga “Xing me Ermalin”. Është vetë portali “Xing.al”, i cili bën të ditur lajmin.

Velina u bë pjesë e emisionit në vitin 2017 duke u kthyer kështu në vajzën më të komentuar në media. Mirëpo, Kthella ka braktisur emisionin në mes të sezonit për shkak të një konflikti me moderatorin, Ermal Mamaqi.

Mësohet së arsyeja e konfliktit ka qenë për shkak se Kejvina nuk ka marrë vëmendjen e duhur nga Mamaqi dhe për këtë arsye ajo ka vendosur të largohet.