NUK E NDJEKIN NJËRI TJETRIN NË INSTAGRAM, OLTI CURRI HABIT ME FJALËT PËR DAFINA ZEQIRIN: NUK ËSHTË QOK…

355

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur përsa i përket botës së showbizzit .

Olti asnjëherë nuk nguron t’i thotë fjalët pa ‘dorashka’ për cilindo personazh publik.

Së fundmi ai ka habitur për fjalët që i ka dedikuar këngëtares Dafian Zeqirit.

Këngëtarja para disa ditësh publikoi këngën e saj ‘A e mban men’ këngë e cila mori shumë klikime që në ditët e para në Youtube ka mahnitur dhe opinionistin Olti Curri.

Me një postim të publikuar në Instastory shkruan

”Më pëlqen gërvishtja e lokalit të Dafinës, tregon se ka dhunti por edhe një shpirt….është si të gjithë artistë që kanë qarë, qeshur, jetuar në rrugë, jo të blinduar në studio, shtëpi vila. Origjinalitet dhe e talentuar. Nuk është qok as më ndjek as e ndjek.Vetëm respekte’.

Ndërkohë Dafinës nuk i ka shpëtuar postimi i Oltitt, të cilin e ka publikuar postimin në Instarstory dhe shkruan: Më ndjek tani