E MBULUAR ME PESHQIR, NJË MËNGJES SI KY I LUANA VJOLLCËS NGA MALDIVET

247

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur prej disa ditësh pushimet. Luana ndodhet në Maldive dhe në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se moderatorja është bashkë me të dashurin e saj, Krenar Çoçaj.

- PUBLICITET -

Luana është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka publikuar shpesh foto nga vendi ekzotik. Pak minuta më parë ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram edhe një video.

Moderatorja shfaqet tepër joshëse, mbuluar me një peshqir pranë detit. “Mëngjes si ky”, shkruan Luana në diçiturë.

- PUBLICITET -