23-vjeçarja, nxjerr në shitje virgjërinë për para, ia blen politikani i njohur: Dua të bëj mamin krenare!

496

Një vajzë ka publikuar në postim që ka bërë të flasin m evetë shumë djem dhe burra. Ajo nxjerr në shitje vir.gjërine e saj për një kosto të caktuar.

Ajo quhet Mahbuda Mammadzada edhe është vetëm 23-vjeç. Ofertat e parë ishin nga biznesmen të ndryshëm po ndër ata që fitoi ankandin ishte nje politikanë nga Tokio që i ofroi plot 2 mln paund.

Sipas saj ajo e ka marrë këtë vendin sepse dëshironte të bënte mamanë krenare si dhe të udhëtonte nëpër botë për të ndjekur karrierën e saj si modele.

“Unë dua të shes vir.gjërinë time në Escorts Cindrella sepse dua të kem një shtëpi për vete dhe për nënën time, kështu që më në fund mund të jetojmë mirë dhe gjithashtu të udhëtojmë bashkë në të gjithë botën.

Dua të jetoj në SHBA dhe të vazhdoj karrierën time si modele. Më pëlqejnë qentë dhe ëndërroj të hap një strehë. Nëna ime bëri gjithçka për mua deri tani, dhe tani është radha ime, për ta bërë atë krenare “.

Lexo edhe:   Me 2 milionë euro cash në 5 valixhe drejt Dubait, e reja ndalohet në aeroport dhe… (FOTO)