Fifi vendos t’i japë fund beqarisë

Këngëtarja e njohur, Fifi ka deklaruar në Insta Story se do të fejohet me datë 3, ose me datë 8. Fansat mendojnë se me numrin 3, ajo i referohet muajit të ardhshëm, marsit.

Duket se deklarata nuk është aspak një shaka, pasi emoji me të cilin ka shoqëruar përshkrimin janë sytë me zemra. Ky i fundit tregon se ajo vërtet do të fejohet dhe mezi po e pret diçka të tillë.

Pas këtij lajmi të papritur nga ana e Fifif, për njeriun e saj të zemrës na vjen në mendje vetëm një emër, dhe ai është emri i Flori Mumajesit. Kujtojmë se Fifi përflitet prej kohësh se është në një lidhje me kantautorin e njohur.

Pak javë më parë Fifi e pyetur për lidhjen mes tyre tha:

“Besoj që është pak si shumë private si temë… por gjithsesi neve besoj se jemi miq me Florin dhe duhemi akoma!”- tha ajo.

Dyshimet se ata janë çift shtohen edhe më, pasi së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, ku pas saj shfaqet një mashkull me kurriz, i cili sipas ndjekësve është Flori Mumajesi.

“E dua zërin tënd!”- shkruan ajo krah fotos.

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Horoskopi 21 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Do të shpërbleheni për vullnetin tuaj. Jini të qetë ndërsa merrni një vendim shumë emocional. Talentet tuaja krijuese do të rezultojnë të jenë shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...