Basha mbyll protestën: Takohemi sërish të enjten para Parlamentit

358

Opozita e ka marrë vendimin. Kryetari Lulzim Basha sapo njoftoi mbylljen e protestës ditën e sotme,

por deklaroi se opozita do të rikthehet në shesh të enjten e ardhshme më 20 shkurt.

Duke folur para qytetarëve Basha i falenderoi për rezistencën dhe tha se kjo ishte një protestë madhështore.