“Shife pak, a kam gjë në gojë”/ Ndoka tallet keq me Ramën

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka është tallur keq me kryeministri Edi Rama, pasi u qëllua me bojë nga nënkryetarii Partisë Demokratike, Edi Paloka.

Në një postim në rrjetet sociale, Ndoka shkruan se Paloka goditi në shenjë.

“Dallohet profesionisti nga amatori. Paloka godet në shenjë!”-shprehet deputeti i Kuvendit të Shqipërisë.

Këtë postim, ai e ka bashkëshoqëruar me një foto-montazh të Ramës, që thotë: “Shife pak, a kam gjë në gojë”.

Horoskopi ditor, datë 27 nëntor 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së Diel?

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: E diela pritet të jetë pak konfuze për ndjenjat, rikuperim nga e hëna. Në punë do të keni mundësi...

Plas keq sherri në Top Channel, debati mes Salsano Rrapit dhe Arditit: Të kam parë e di çfarë skuthi je

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit janë bërë aktori i njohur i Portokallisë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME