PD SHKODËR, DEPUTETI NOKA: DO RRËZOJMË QEVERINË

Kryesia e Partisë Demokratike në Shkodër zhvilloi pasditen e së Martes një mbledhje për tu organizuar për protestën që do të zhvillohet në Tiranë me datë 16 Shkurt.

I deleguari i Partisë Demokratike në Shkodër deputeti Flamur Noka hodhi akuza mbi qeverinë dhe kryeministrin për lidhjet e tij me krimin.

Noka tha se Rama është ilegjitim në krye të kësaj qeverie

Partia Demokratike nuk e ka një plan se cfarë do të ndodhë në atë protestë pasi ajo do të jetë tërësisht në dorën e qytetarëve thotë Noka

Sipas Nokës protesta e cila do të rrëzojë qeverinë, ka shumë arsye për tu zhvilluar pasi vendi është kalbëzuar nga kjo qeveri

Pjesë e protestave të opozitës do të jetë edhe qyteti i Shkodrës. Ndaj Noka thekson se Shkodranët më shumë se askush kanë një motiv dhe arsye për të protestuar, sepse Shkodra sqaron deputeti Demokrat është nëpërkëmbur nga kjo qeveri

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...