‘Kur do martohesh se ngele në derë’, Greta Koçi lë pa fjalë me përgjigjen

464

Greta Koçi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media, sidomos për jetën private të cilën e ka ruajtur gjithnjë hermetike.

Ditën e sotme një nga fansat e ka pyetur pse nuk është martuar duke shtuar se ajo “ka ngelur në derë”.

“Të bësh zgjedhje të ‘gabuar’ atëherë jo që ke ngel në derë po të ka marrë lumi fareee. Kurse të jetosh jetën me shëndet, me punë dhe plot sukses deri sa të vij personi i duhur, kjo është arritje. Përqafime”, i përgjigjet Greta.

Kujtojmë që Greta ka lajmëruar se këtë të shtunë do të publikojë këngën e saj të re.