HYRJELAJMEFansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin. Emocionohet këngëtari (Foto)

Fansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin. Emocionohet këngëtari (Foto)

Kemi parë që fansa të çmendur të bëjnë tatuazh fytyrën e personazheve të njohur, ndërsa fansja e Florit ka bërë zërin e tij. Një mënyrë interesante për të treguar se më shumë nga çdo gjë është e dashuruar me zërin e këngëtarit dhe me këngën e tij.

Siç ka bërë të ditur flori me anë të një insta Story, fansja ka bërë një tatuazh në shpinë valën zanore të coverit të këngës “Të dua”, që ka realizuar Flori.

Këngën origjinale e këndon Aurela Gaçe, por me sa duket, vajzës i ka rrëmbyer zemrën coveri i Florit.

Këngëtari ka postuar një video të tatuazhit të fanses me mbishkrimin: “Të shohësh interpretimin tënd tatuazh në trup. Soundwave i coverit ‘Të dua’.”

Me siguri edhe për Florin duhet të ketë qenë shumë emocionuese.

TE TJERA

spot_img