Xhensila do të rikthehet në ekran me një bashkëpunim “bombë”

322

Projekti i fundit i Xhensila Myrtezajt qe “Çika Çika” në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Më pas këngëtarja pati një shkëputje për shkak të ardhjes në jetë të vogëlushes Ajka dhe ndonëse nuk hoqi dorë nga jeta artistike duke performuar në club- e të ndryshme, Myrtezaj ende s’ka publikuar një këngë të re. Por prisni!

Burime për “Prive” zbulojnë se shumë shpejt Xhensila do të rikthehet me një bashkëpunim.

Zbulohet se bëhet fjalë për artistin Pirro Çako dhe se klipi do të xhirohet jashtë trojeve shqiptare.