HYRJELAJMEEni Koçi dhe Genc Prelvukaj sjellin surprizën e madhe

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sjellin surprizën e madhe

Eni Koci dhe Genc Prevlukaj pervec se jane nje çift mjaft i dashuruar,dhe artista te sukseshem , tani bashkepunimin e kane

zgjeruar dhe me nje biznes te tyre, qe realisht ne Kosove rezulton mjaft i sukseshem .

Ja cfare shkruan Eni ne profilin e saj per biznesin e ri

“Kunora” eshte adresa juaj me e mire per xhirimin dhe realizimin e fotografive te dasmes tuaj.

Kunoren e kemi ngritur te dy, une dhe Genc Prelvukaj me shume kujdes dhe dashuri.
Me nje ekip profesional dhe me tekniken me te mire ne treg, Kunora ofron cilesi ne pune dhe saktesi.

Mezi presim te punojme me ju !!! Kunora

TE TJERA

spot_img