SHKODER, RRUGA E NGUSHTE NGA BORA, AKSIDENTOHEN DY AUTOMJETE

Dy automjete jane perplasur si shkak i ngricave ne rruge.Nga aksidenti mesohet se nuk ka te lenduar.

Ngjarja ka ndodhur ne rrugen drejt lagjes “Rus” per tek Policia vendore.

Keto dite ka patur edhe aksidente te tjera te ngjashme si shkak i ngricave te krijuara nga bora e rene ditet e fundit ne qarkun Shkoder.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...