SHKODËR, ÇDO DITË FRAKTURA PËR SHKAK TË NGRICËS

Per shkak te debores qyteti i Shkodres eshte zgjuar sot me prezencen e ngricave ne rruget dhe trotuaret.

Situata paraqitet mjaft problematike ku me sa raportohet nga urgjenca e spitalit kane mberritur dhjetra raste me fraktura per shkak te terrenit rreshqites.

Ndaj eshte e nevojshme hedhja e kripes dhe skorie neper rruget e trotuaret e Shkodres

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...