DUKAGJIN, BANORËT: JEMI NË VËSHTIRËSI NGA BORA

Nga Dukagjini vazhdojnë të vijnë në redaksinë e Star Plus raportime me video nga banoret e zonës për problematika nga më të ndryshmet të shkaktuara nga bora .

Por situata më e vështirë mbetet në lëvizjen e automjeteve .

Nga pamjet shikohet përpjekja e dështuar e disa banorve për të kaluar me makinë në një nga zonat e Dukagjinit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...