SHKODRANËT: VËSHTIRËSI NË RRUGË NGA BORA

Shumë rrugë dhe trotuare në qytetin e Shkodrës ende kanë probeleme sa i përket prezencës së borës dhe akullit.

Ata shprehet se institucionet duhet të ndërhyjnë për t’i pastruar sepse lëvizja është e rrezikshme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...