HYRJELAJMEAKTUALITET“Aeroporti “Manatia”, ëndrra e kryeministrit Rama që pritet të realizohet”: Eduart Ndocaj...

“Aeroporti “Manatia”, ëndrra e kryeministrit Rama që pritet të realizohet”: Eduart Ndocaj ironizon me projektet 3D të qeverisë shqiptare

Kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, përmes një publikimi ironik, ka vënë në tallje premtimet pa sens të kryeministrit Rama, të cilit shpeshherë i janë shndërruar në boomerang, duke gjeneruar humor në rrjetet e ndryshme sociale.

“Kaubojsi”, në publikimin e tij ka dhënë “lajmin” e mirë për banorët e fshatit Manati të Lezhës, duke servirur pamjet 3D të aeroportit të ardhshëm,

për të cilin Rama, duket se do të investohet fuqishëm për ta realizuar me cdo kosto, qoftë dhe në këmbim të lëshimit të postit kryeministror.

Ja publikimi ironik që bën Ndocaj:

TE TJERA

spot_img