Foto-lajm/ Familja presidenciale pushime në Rugovë

508

Presidenti i vendit Ilir Meta, sëbashku me familjen e tij, bashkëshorten dhe 3 fëmijët po i kalon pushimet dimërore në Bjeshkët e Rugovës në Kosovë.

- PUBLICITET -

Ata kane uruar shqiptarët për Vitin e Ri. Edhe here të tjera Meta ka treguar se pëlqen të ngjitet në male sa here ka kohë të lirë.

- PUBLICITET -