Foto-lajm/ Familja presidenciale pushime në Rugovë

Presidenti i vendit Ilir Meta, sëbashku me familjen e tij, bashkëshorten dhe 3 fëmijët po i kalon pushimet dimërore në Bjeshkët e Rugovës në Kosovë.

Ata kane uruar shqiptarët për Vitin e Ri. Edhe here të tjera Meta ka treguar se pëlqen të ngjitet në male sa here ka kohë të lirë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...