Eli Fara tregon si ngeli pa lekë: Nuk kisha të haja

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Eli Fara ishte e ftuar në “Thumb” ku gjatë intervistës zbuloi shumë të pathëna, siç ishte edhe një rast kur kishte ngelur pa para dhe nuk kishte të hante.

Mirëpo krenaria nuk e lejonte që t’ja tregonte të tjerëve këtë gjë dhe askush nuk e dinte deri më sot.

“Momenti më i vështirë ka qenë në fillim, pas ’90 sepse ne jemi brezi që e kemi filluar nga zero. Dhe unë jam tipi që të mos kisha të haja nuk tregoja.

Dhe në këtë aspekt jam krenare për veten që e kam kaluar vetë dhe nuk ua kam ngarkuar askujt. As prindërve. Thoja lekë kam, mund të mos kisha po nuk thoja. Njeriu duhet të ketë karakter”, është shprehur Eli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...