BABAGJYSHI SHPËRNDAN DHURATA PËR FËMIJËT JETIM

Babagjyshi i vitit të ri mbërritu në Pukë ku solli dhurata për fëmijët jetim të bashkisë së Pukës.

Fëmijët e pranishëm në qendër të qytetit verior të cilët ishin njoftuar nga bashkia për një aktivitet janë befasuar teksa iu shfaq babagjyshi i cili më pas ka shpërndarë dhuaratat e sjella për ta nga ministria e jashtme.

Në emër të bashkisë Pukë përshëndeti fëmijët zëvëndës kryetari Mustaf Kopani i cili premtoi se ashtu sikurse gjatë këtyre tre viteve edhe në ta ardhmen fëmijët jetim dhe prindërit e tyre do të jenë gjithnjë në qendër të vemendjes.

Bashkia e Pukës gjatë ketyre diteve ka shpërndarë dhurata për shtresa të ndryshme të shoqërisë duke bërë që festat të trokasin në cdo derë.

StarPlusTv

E bëri baba për herë të tretë! Kush është ish-banorja e Big Brother, partnerja e re e Sokol Balles (foto)

Pothuaj prej dy vitesh Sokol Balla njoftoi se ishte bërë për herë të tretë baba. Ai tha se ishte bërë me një vajzë, por...

Horoskoi ditor, e shtune date 3 dhjetor 2022

DASHI   Nga pikëpamja sentimentale kjo fundjavë do jetë shumë pozitive, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Shijoni momentin dhe relaksohuni pas një dite të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME