“Vodha celularin kur isha 17 vjeç”, historia e vajzës së re e dënuar me dy vite bu.rg

Emisioni ‘Dritare me Rudinën’ këtë Krishtlindje ishte në bu.rgun e grave në “Ali Dem”. Në mesin e të dënuarave ishte edhe Eva, 19-vjeçarja e dënuar për dy vite bu.rg me akuzën vjedhje me dh.unë.

Ajo tha për ‘Dritare me Rudinën” se ishte vetëm 17 vjeç kur vodhi një celular dhe u dënua me dy vite bu.rg.

“Përshëndetje më quajnë Eva, jam 19 vjeç. Kam bërë vjedhje me dhu.në . Kam qenë me shoqërinë. Isha adoleshente, vodha një celular kur isha 17 vjeç.

Ushtrova dhu.në psikologjike. Thjesht ka pasur dhim.bje koke dhe e kanë quajtur dhu.në Të gjithë u dënuam, edhe 24 ditë dal. Do jem pranë familjes sime, do shkoj në shkollë. Ju uroj të gjithave këtu liri sa më të shpejt”, tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...