Fansat e braktisin! Ngjarja në Ish-Blllok lë pasoja të rënda për Elvana Gjatën

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka filluar të humbasë shumë nga audienca e saj që pasi u përfol se ishte ‘molla e sherrit’, për ngjarjen e ndodhur në zonën e Ish-Bllokut më datë 4 tetor.

Madje kjo gjë vihet re edhe në profilin e Instagramit të këngëtares. Shumë nga fansat kanë ndaluar së ndjekuri yllin shqiptar në rrjetet sociale dhe kjo tregon se ata nuk duan më të jenë të informuar për përditshmërinë e Elvanës, pavarsisht se kjo e fundit nuk ka qenë më aktive që pas ndodhjes së kri.mit.

Zakonisht numri i fansave vjen duke u rritur mirepo e kunderta ka ndodhur me profilin e kengetares, Nga 1.2 milion fansa që ka patur, tashmë Elvana Gjata ndiqet vetëm nga 1.1 milion persona, dhe rrjedhimisht më shumë se 100 mijë fansa kanë ‘hequr dorë’ prej saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...