Sherr me komshiun, shqiptari i shkon në shtëpi me sëpatë

Një 47-vjeçar shqiptar ka kërcënuar me sëpatë fqinjin e tij italian, në provincën e Aleksandrisë.

Shqiptari ende i paindetifikuar sipas mediave italiane, pas një sherri banal me fqinjin e tij, një student italian, ka shkuar në shtëpinë e tij me sëpatë duke e kërcënuar.

Menjëherë pas ngjarjes policia italiane ka proceduar penalisht shqiptarin ndërsa ka sekuestruar edhe sëpatën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...