Moderatori i njohur shqiptar: Meshkujt shqiptarë janë shumë shpellarë

Arbër Çepani është një prej moderatorëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh qëndron në krye të emisionit të mëngjesit “Mirëmëngjes Shqipëri”.

I ftuar sot në “Thumb” ai foli për karrierën e tij, por gjithashtu edhe për jetën personale. Gjatë intervistës theksi u vu tek martesa dhe flirtimi, gjë për të cilën Arbri u shpreh se nuk është gjë e keqe edhe nëse dikush është i/e dashuruar.

Duke folur për marrëdhëniet dhe xhelozinë moderatori u shpreh : “Kur erdha nga Italia isha -0 xheloz. Ndërsa kur fillova të njihja vajzat dhe meshkujt në shqipëri ndryshova.

Vajzat këtu kanë një hall shumë të madh nuk di si ja dalin me meshkuj. Meshkujt shqiptarë janë shumë shpellarë në mënyrën se si sillen qoftë ndaj vajzave por edhe se si bashkëbisedojnë me njëri-tjetrin.

E pas kësaj mendon se kështu mund të flisnin edhe për të dashurën tënde e fillon të zien diçka, xhelozi. Por nuk ia vlen të mërzitesh për xhelozi”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...