KËRCËNIMI I BERISHËS, RAMA IRONIZON: PËR VEZËT E GLASAT E KOTECIT TË SALIUT UNË RROJ 1 MIJË VJET

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur përmes një statusi në Twitter deklaratave të Sali Berishës nga foltorja e Kuvendit

kur tha se maxhoranca duhet të miratojë nismën e Vettingut në politikë, ose shqiptarët do marrin armët. Rama ironizon duke shkruar se nuk trembet nga të tilla kërcënime.

Për vezët e për glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1 mijë vjet, po më vjen të qaj për shthurrjen verbale, që ai dhe kakërdhitë e tij u kanë ngjitur plot të rinjve dhe të ulëras për Shqipërinë,

që turpërohet ekraneve të Europës me pamjet e parlamentit të kthyer në një show pularie.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...