FESTË NË QENDRËN MULTIFUNKSIONALE PËR FAMILJEN

Festat e fundvitit kanё gjallёruar me aktivitete tё shumta qendrat komunitare “Pёr Familjen” nё gjithё territorin e Bashkisё sonё.

Nё Qendrёn Multifunksionale “Pёr Familjen” u organizua njё festë nё tё cilёn u shfaq filmi me personazhin e dashtur pёr to “Gizmon”.

Fёmijёt u argёtuan duke kërcyer, kёnduar dhe, nё fund u shpёrndanё dhuratave pёr tё gjithё fёmijёt.

Aktiviteti u zhvillua nё bashkёpunim me organizatën partenere “Çelёsi Im”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...