TENTON QË QËLLOJË RAMËN ME VEZË NË KUVEND, PËRJASHTOHET DEPUTETI I PD, NDËRPRITET SEANCA

Seanca e Kuvendit të Shqipërisë ka nisur me tension me rikthimin e opozitës, pasi në fillim të fjalës së kryeministrit

Edi Rama, deputeti i PD, Endri Hasa tentoi që ta qëllonte me vezë dhe letra.

Në këtë moment ndërhyri garda e Republikës, ndërsa kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi e përjashtoi nga seanca deputetin Hasa.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...