Shtatzënia e Elita Rudit, moderatorja “habit” me ushqimin e preferuar

Elita Rudi nuk qëndron larg ndjekësve të saj, ndonëse është shtatzënë.

Ajo vendosi që ti përgjigjet disa kurioziteteve që kishin pikërisht në lidhje me këtë pjesë.

Në Instagram njihet tashmë opsioni “pyetje-përgjigje” ku fansat drejtojnë pyetje. Aty Elita zbuloi ushqimin më të preferuar gjatë kësaj periudhe: Limon dhe akull.

Më pas, e pyetur nëse ka marrë neveri ndonjë ushqim, moderatorja u shpreh se nuk shijon asgjë që e hante para shtatzënisë.

Nuk mungoi edhe pyetja për reagimin e parë kur mori vesh se do bëhej nënë.

“Shkova dhe bleva 47 teste të tjerë nëpër farmaci të ndryshme”, tregoi Elita.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...