Nuk i bindi dot as me të mirë e as me të keq, Rama tenton të “blejë” studentët

Studentët nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Për të 11-tën ditë ata ndodhen përballë Kryeministrisë dhe kërkojnë plotësimin e kërkesave.

Madje as shiu dhe i ftohti nuk mund t’i shkulë ata nga aty. Ama jo të gjithë gjërat kanë shkuar vaj, dhe këtë e kanë thënë vetë studentët të cilët kanë deklaruar se rreth

200 prej tyre janë paguar nga Rama për të realizuar një takim për dialog që mendohet se do të mbahet ditën e sotme.

Ata kanë bërë me dje se studentët që do të jenë të pranishëm në takim nuk do të pranohen më të jenë pjesë e grupit të tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...