Emina Çunmulaj nderohet me mirënjohje në Pallatin Presidencial në Tiranë

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjitha mediave këtë vit.

Muaj më parë, ajo iu bashkua disa aksioneve humanitare për tu dalë në ndihmë familjeve skamnore në Shqipëri.

Për gjithë këtë bamirësi dhe promovim të Shqipërisë, Çunmulaj është nderuar me mirënjohje në Pallatin Presidencial, në Tiranë.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku ka shfaqur ndër të tjerash momentin, kur asaj i dorëzohet çmimi nga Ministri i Turizmit, Blendi Klosi.

“Çfarë nderi të nderohesh nga shteti i bukur i Shqipërisë. Faleminderit Ministrit të turizmit, Blendi Klosit dhe Pallatit Presidencial për këtë nder”, ka shkruar Emina në Instagram, shkruan Telegrafi.

Marrja e kësaj mirënjohjeje është një shtysë për bukuroshen që të vazhdojë aksionet humanitare, por edhe promovimin e turizmit.

E veshur në një kostum të zi, modelja Çunmulaj dukej mjaft atraktive natën e mbrëmshme në Pallatin Presidencial, duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

. / KultPlus.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...