Zjarr në lagjen “Ajasëm” në afërsi të xhamisë Plumbit Shkodër (Foto)

Një banesë dy kateshe eshte djegur plotesisht në qytetin e Shkodres në lagjen Ajasem. Ne kete banese jetonte vetem nje person (burre). Nga sa mendohet per shkoder.info banesa eshte dje Gur plotesisht ku mendohet se SUKAJ ka qene shporeti me dru me te cilin ai ngrohej. Zjarrfiesja menjeheee ka shkuar ne vendngjarje duke shuar flaket plotesisht. Nga sa raportohet ka vetem deme te medha materiale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...