Lindita Nikolla s’jep dorëheqjen: Jam krenare për PS

Fjalën e mbajtur në Parlament, Lindita Nikolla e nisi me një pasqyrim të punës së saj në ministri dhe e mbaroi me konfirmimin se është aty për studentët dhe e gatshme për të marrë çdo përgjegjësi.

 

Ajo komentoi memet për të, çantat e publikuara në rrjete sociale, por dorëheqja e shumë përfolur nuk erdhi.

 

“Jam krenare për forcën politike që përfaqësoj”, nënvizoi ministrja Nikolla.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...