EFEKTIVIJA E POLICISE QË U PLAGOS ME KAPSOLLE, 7 ORË OPERACION

Efektivja e Policisë, Ina Nuka, e cila mbeti e plagosur pas shpërthimit të një kapsolle në protestën e 22 nëntorit që u zhvillua para Kuvendit,

 

 

i është nënshtruar sot një tjetër ndërhyrje kirurgjikale, në një spital, në Ankara, Turqi. Pas rreth 7 orësh ndërhyrje kirurgjikale, 24-vjeçarja ia doli me sukses.

 

 

Ky fakt është bërë i ditur nga zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Genti Mullai.

 

 

Mësohet se policja ka humbur gishtin e madh të njërës dorë, duke shpëtuar 4 të tjerë.

 

 

Për ngjarjen në fjalë u arrestua Daniel Drobaj, i cili u bë pjesë e protestës së banorëve të Unazës së Madhe që protestuan kundër shembjes së banesave të tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...