Tifozat Kuq e Zi: Sot i bashkohemi protestës së studentëve, jemi një

Tifozët e Kombëtares Shqiptare të futbollit do t’i bashkohen protestës së studentëve sot në orën 16:00.

“Tifozat Kuq e Zi nga të gjitha trojet etnike, kanë mbështetur me mendje e zemër kauzën e studentëve.

Prandaj, sonte nga ora 16.00 bashkohemi edhe fizikisht me studentët protestues ne mbështetje të kërkesave të tyre.
Bashkohu edhe ti!

#mestudentet
#osamireneqeneshqiptar
#jeminje,
shkruhet në një postim të “Tifozat Kuq e Zi”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...