AKSIDENT AUTOMOBILISTIK NE SHKODER,NJE I PLAGOSUR

Nje mjet Mercedes Benz eshte perplasur me motor.Aksidenti ka ndodhur ne lagjen “Skenderbeg “te qytetit te Shkodres.

Mesohet se motori ka qene duke dale nga nje rruge dytesore .I demtuar ka mbetur drejtuesi i motorit shtetasi

K.H i cili eshte derguar ne spitalin e Shkodres ku mesohet se ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Policia po punon per zbardhjen e rrethanave te aksidentit,ndersa drejtuesja e mjetit eshte shoqeruar ne polici.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...