Mjekja shqiptare fotografon momentin e rrallë të një nëne shtatzënë

Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto një nënë 30 vjeçare, në muajin e nëntë të shtatëzënisë.

Këmba e fëmijes duket qartë në sipërfaqen e lëkures së barkut. Në orët e para të së mërkurës, fëmija lindi dhe së bashku me nënën gëzojnë shëndet të mirë.

Sipas obstetër-gjinekologes, momenti ku dallohet këmba në barkun e nënës, është i rrallë dhe i veçantë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...