HYSEN ZMIJANI PËR VLLAZNINË, SUPERIORJA NA PRET

Ecuria e mirë që ka shënuar skuadra kuqeblu e Vllaznisë në katergoinë e parë ka bërë që të rikthehet sërish besimi i tifozëve shkodranë tek skuadra e tyre e zemrës.

 

Ndërkohë me komente mjaft të mira shprehen edhe emrat më të njohur të sportit në Shkodër sa i përket edhe rezultateve të arritura der më tani. Hysen Zmijani në një intervistë për mediat shprehte se Vllaznia pavarësisht rezultateve duhet të qenrojë me këmbë në tokë dhe të mos rrembehet nga entuziazmi por të mendojë rikthimin dhe qendrimin në kategorinë Superiore.

 

Për specialistin e futbollit, Vllaznia duhet që tani të mendojë edhe për të realizuar edhe përforcimet e nevojshme në skuadër.

 

Vllaznia përballet me Korabin ditën e dielë në stadiumin “Loro Boriçi” ku natyrisht do të kërkohet sërish marrja e rezultateve pozitive në mënyrë që rikthimi në kategorinë superiore të e padiskutueshme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...