AKSIDENT NË SHKODËR, KAMIONI PËRPLAS 29-VJEÇAREN MBI BIÇIKLETË

-Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Shkodrës.

Një kamionçinë ka përplasur një vajzë, teksa kjo e fundit po udhëtonte me biçikletë. Bëhet fjalë për A. Karakaçi, 29 vjeçe. Nga përplasja me kamionçinën, e lënduara ka marrë dëmtime të shumta në trup dhe në kokë.

Ajo është dërguar menjëherë në Spitalin e Shkodrës, nga ku është mësuar se po merr trajtimin e duhur mjekësor e gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia po heton për zbardhjen e aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...