Vendosin Adem Jasharin në mes të stadiumit të Beogradit, Tifozët Kuq e Zi “çmendin” serbët

Tifogrupi kryesor i Kombëtares së Shqipërisë, Tifozat Kuq e Zi në prag të sfidës me Skocinë kanë vendosur të bëjnë diçka ndryshe.

 

 

Ata kanë bërë vizitë në një vend ku shqiptarët nuk janë shumë të mirëpritur.

 

 

Me posterin e Adem Jasharit dhe mbishkrimin “Shqipëria do të Bëhet” në stadiumin “Marakana” të Beogradit, tifozgupi ka përshëndetur fansat.

 

 

Postimi është bërë në faqen e tyre zyrtare në Facebook, ndërsa shoqërohet me fjalët: “Jem edhe këtu”.

 

TE TJERA

spot_img