Vendosin Adem Jasharin në mes të stadiumit të Beogradit, Tifozët Kuq e Zi “çmendin” serbët

Tifogrupi kryesor i Kombëtares së Shqipërisë, Tifozat Kuq e Zi në prag të sfidës me Skocinë kanë vendosur të bëjnë diçka ndryshe.

 

 

Ata kanë bërë vizitë në një vend ku shqiptarët nuk janë shumë të mirëpritur.

 

 

Me posterin e Adem Jasharit dhe mbishkrimin “Shqipëria do të Bëhet” në stadiumin “Marakana” të Beogradit, tifozgupi ka përshëndetur fansat.

 

 

Postimi është bërë në faqen e tyre zyrtare në Facebook, ndërsa shoqërohet me fjalët: “Jem edhe këtu”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...