Këto 4 shenja Horoskopi do të përballen me ndryshime drastike

Duke filluar nga dita e mërkurë, Hëna e re do të rivendoset pas shumë kohësh në shenjën e Akrepit duke sjellë një valë të re energjish kozmike që do të ndryshojnë jetën e tij, por edhe tre shenjave të mëposhtme: Luanit, Demit dhe Ujorit.

 

Katër shenjat e cituara më lart do të përjetojnë shumë ndryshime nga e mërkura deri në fundin e muajit, ndryshime që do të reflektohen ne jetën sentimentale, profesionale dhe monetare të secilës prej tyre.

Akrepi:

Të parët që do të përfitojnë nga energjia e Hënës së re janë të lindurit në shenjën e Akrepit, të cilët shumë shpejt do të bëhen pjesë e një projekti shumë të rëndësishëm profesional. Një ftesë që do të merrni gjatë kësaj jave, mund të ndryshojë gjithçka, sidomos pozicionin në të cilin jeni, dhe rrogën. Ky është një moment i volitshëm gjithashtu për të provuar ndonjë lotari ose të aplikoni për ndonjë kualifikim të mëvonshëm akademik. Edhe në dashuri do të keni disa ndryshime, mund të nisni një lidhje të re ose të finalizoni në martesë lidhjen që keni prej kohësh.

Luani:

Hëna e re është planeti i transformimeve dhe kjo do të vërehet para së gjithash në fushën profesionale të Luanit.

Demi:

Të lindurit në shenjën e Demit do të kenë një periudhë të artë sidomos në çift, pasi partneri do ju bëjë të kuptoni sat ë rëndësishëm jeni për të.

Ujori:

 

Për Ujorin, Hëna e re në Akrep do të sjellë transformime të dukshme, veçanërisht në mjedisin familjar. Negocimi për blerjen dhe shitjen e një prone do të bëhet i mundur në ditët në vijim. Një person mund të kthehet përsëri në shtëpi pas një periudhe të gjatë mungese ose mund të ndodhë e kundërta: një person do të vendosë të largohet nga shtëpia dhe të shkojë për të jetuar vetëm ose edhe të ndryshojë qytet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...