VIDEO/ Rama: Bëni si them unë, mos bëni si bëj unë – Kalon me 8 makina në Rrugën e Kombit nuk paguan asnjë qindarkë

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar me video një rast të ulët të sjelljes së kreut të qeverisë së vendit, kryeministrit Edi Rama.

 

Video tregon momentet kur makina e kryeministri kalon në Rrugën e Kombit me 7 makina të tjera të eskortës së Policisë dhe Gardës së Republikës.

Statusi i plotë i Sali Berishës
Për vete Kallam Dështaku nuk paguan një qindarkë kurse fut duart e tij të zeza edhe te më të varfrit e Qarkut të Kukësit. Turp!

 

 

TE TJERA