SHKODËR, GRANATË NË MAKINËN E PUNONJËSIT TË TATIMEVE

Një granatë është gjetur në makinën e një punonjësi të Tatimeve në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur si ura ‘Dervishbeg’.

Policia thotë se punonjësi i Tatimeve është Negat Zaganjori.

 

Raportohet se granata nuk ka shpërthyer. Policia ka rrethuar zonën, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

 

Nehat Zaganjorit punonjësit te tatimeve ne Shkodër i kane vendosur tek makina nje granate. Ngjarja ka ndodhur ne vendin e quajtur Ura Dervishbeg. Granat nuk ka shpërthyer.

 

Ne vendngjarje forcat e policisë. Granata eshte vene ne mjetin e tij tip Benz. Dyshohet s është një sinjal kercenues ndaj punonjësit te tatimeve per shkak te detyrës. Policia ka gjetur një letër të mbështjellë, nuk dihet çfarë ka brenda

 

Horoskopi ditor, e diela e 26 mars 2023 ka rezervuar per ju…

Dashi   Sot Hëna dhe Marsi do iu japin shumë alternativa që ju t’ia dilni mbanë kudo. Do jeni shumë të frymëzuar dhe të bindur në...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...