Humb kontrollin e mjetit, nderron jete i riu shqiptar në Itali

471

Tragjik ka rezultuar fati i në 22-vjeçari shqiptar, i cili ka humbur jetën në një aksident në Reggio Emilia në Itali.

Ngjarja e rëndë ndodhi sot rreth orës 7 të mëngjesit. Mediat italiane raportojnë se E.Z, po udhëtonte me makinën e tij tip ‘Fiat 500’,

kur humbi kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe u përplas me një pemë.

Po ashtu bëhet e ditur se fatkeqësisht 22-vjeçari ndërroi jetë në vend si pasojë e plagëve të rënda.

Ndërkohë që policia po heton rreth zbardhjes së rrethanave të aksidentit.