Sali Berisha sot 74 vjeç, tregon udhëtimin mahnitës

814

Për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha, dita e sotme është e veçantë, pasi ai feston 74-vjetorin e lindjes.

Përmes një statusi në “Facebook”, i shoqëruar edhe nga bashkëshortja, Liri Berisha, ai falënderon të gjithë miqtë dhe familjarët për udhëtimin e bukur dhe mahnitës që i kanë dhuruar.

“Sot dita e te gjitha diteve te mia, 74 vjetori i lindjes! Falenderim te perzemert dhe mirenjohje te pakufishme Zotit, familjareve te mi dhe ju miq te dashur per udhetimin mahnites qe me keni dhuruar! Sb”, thuhet në postimin e Sali Berisha.