Adoleshentja nxjerr në shitje virgjërinë: Dua të vazhdoj shkollën

348

Duket sikur është bërë e modës dhe çdo ditë po njihemi me vajza të ndryshme të cilat e nxjerrin në shitje virgjërinë e tyre për një shumë goxha të konsiderueshme parash.

PUBLICITET

Këtë rradhë bëhet fjalë për një adoleshente britanike, e cila pretendon të fitojë më shumë se 1 milion £ nga kjo gjë.

Amy e cila nuk ka pranuar të bëjë publik mbiemrin e saj është shprehur se dëshiron të paguajë shkollën dhe të ndihmojë familjen e saj.

19-vjeçarja thotë se ajo deri më tani ka dalë në 3 takime me pretenduesit e saj të mundshëm një bankier i Ëall Street, një biznesmen gjerman dhe një lojtar futbolli.

Amy ende nuk ka vendosur për blerësin e virgjërisë së saj. Kujtojmë se ndërmjetësimi realizohet nga një agjenci “Escorts Cinderella”, dhe çdo vajzë vizitohet nga një mjek për t’u siguruar mbi virgjërinë e saj.

PUBLICITET