URGJENCA, HAXHI: PËRMIRËSOHET SHËRBIMI

Urgjenca e spitalit rajonal të Shkodrës do të vijë me një imazh të ri por edhe një shërbim më të përmirësuar.

Prej ditësh mjediset e kësaj urgjence i janë nënshtruar një rikonstruksioni i cili është drejt përfundimit dhe pas pak ditësh pritet që edhe të inagurohet.

Shefi i shërbimit në urgjencën e spitalit Alban Haxhi u shpreh se ky ndryshim ndikon edhe tek përmirësimi i shërbimit ndaj qytetarëve.

Shefi i urgjencës Alban Haxhi foli edhe për rastet e vizitave. Sipas në këtë fillim vjeshte numri ka rënë ndjeshëm dhe situata është normalizuar pas fluksit gjatë muajve të verës.

Pacientët dhe familjarët e tyre tashmë do të gjejnë një mjedis të ri dhe një shërbim më ndryshe pas përfundimit të rikonstruksionit në urgjencën e spitalit rajonal të Shkodrës e cila deri më tani nuk ndodhej në kushte të mira.

Publikohet për herë të parë foto e Luizit me të motrën. Shikoni sa shumë ngjajnë. Foto

Luizi Ejlli eshte nje nga personazhet me te forte ne BBV dhe eshte njeriu me i perfolur ne rrjetet sociale per lojen e tij...

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME