Rama vjen me rubrikë të re në ERTV, përgjigja që jep për PPP

Kreu i qeverisë Edi Rama e ka nisur diten sot duke prezantuar te ndjekesit e tij ne rrjetet sociale te rubrikes se re “Fakt ne ERTV”.

Në pjesën e parë të kësaj rubrike ka prezantuar se çfare jane PPP, per te cilat ai dhe qeveria e tij jane akuzuar shpesh nga opozita.

“MIRËMËNGJES dhe duke ju prezantuar këtë rubrikë të re të ERTV ?që do t’u vijë në ndihmë të gjithë atyre që nuk e kanë humbur interesin për faktet, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama në Facebook.

 

TE TJERA