5-vjeçari e thërret policinë: A ma gjeni nënën në parajsë?

326

Një video emocionuese është publikuar në Facebook.

- PUBLICITET -

Aty shihet një 5-vjeçar teksa e thërret policinë dhe i kërkon ta gjejnë nënën, që i ka vdekur.

Videoja është pjesë e një kampanje dhe ju ftojmë ta ndiqni më poshtë.

 

- PUBLICITET -