Afërdita Dreshaj rrezëllitëse me veshje kombëtare

1105

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj, ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja në muzikë, megjithatë vazhdon të jetë aktive për fansat në rrjetet sociale.

Këtë herë, ajo pozon me veshje tradicionale, duke marrë pamjen e një nuseje tipike shqiptare.

Megjithëse është një nuse e martuar në Çeki, Afërdita duket se nuk i harron asnjëherë traditat dhe veshjet kombëtare shqiptare.

Fotografitë e publikuara në rrjetin social, Instagram kanë marrë një numër të madh komentesh dhe pëlqimesh.