EURODEPUTETJA DORIS PACK: SHKODRA E BUKUR, POR E PASIGURTË

Kryetarja e Bashkise Shkoder Voltana Ademi ka pritur ne zyren e saj eurodeputeten Doris Pack.

Ne nje prononcim per mediat, eurodeputetja u shpreh se Shkodra eshte nje qytet i bukur por i frikshem dhe i pasigurte nga bandat kriminale.

Pack tha se eshte e shokuar qe qytetaret nuk kane siguri.Ne Shkoder muajt e fundit kane ndodhur shume ngjarje kriminale te cilat ende nuk jane zgjidhur.

/STAR PLUS/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME